
Електровелосипед 29" Formula eCursor Man, 500Вт, 48В/17.5Ач, темно-синій
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-FR-29-247
34 650 ₴
31 349 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 29" Formula eCursor Man, 500Вт, 48В/17.5Ач, темно-синій — електровелосипед з електричним приводом і педальним режимом, призначений для пересування дорогами та маршрутами з підтримкою двигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр коліс: 29"
- Бренд: Formula
- Модель: eCursor Man
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 17.5 А·год
- Колір: темно-синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 29.34 кг |
| Час зарядки | 9 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 736.6 мм |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 38 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 17.5 |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний (м) |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, Сталь + Алюміній, Formula |
| Втулка передня | Алюміній, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Вынос | 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| допустима температура експлуатації | +5°C - +30°C |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 скор. |
| заряджати за температури | +5°C - +25°C |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| касета/гачко | SkilFul CS-M220, 8 скор., 11-32T |
| Категорія велосипеда | Електровелосипеди |
| Кількість швидкостей | L2 R8 ск |
| Крила | Пластик |
| Максимальна потужність мотора | 1000 Вт |
| Обід | 28" х 17 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 12G, VLT HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюміній, TENGHUI KW-P236 |
| Передній перемикач | L-twoo FD-V5009L-2 |
| Підніжка | бічна |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 350 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Покришки | 29" x 2.4, WANDA W2033 |
| Стать | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 185-200 см |
| Зрістовка рами | рама-21" |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Кермо | Райзер, Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16 |
| Ручки керма | Грипси Diao DC-G142 |
| Сідло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Система асистування педалювання | Да |
| Сторона привода | задний |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| тип заднього гальма | Дисковий механічний |
| Тип кріплення батареї | крепл. на раму |
| тип переднього гальма | Дисковий механічний |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Трансмісія | Механічна |
| умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5 °C — +25 °C |
| Цепь | 114 зв., TEC C-8 |
| Шатуни | Алюміній, під квадрат, 24-38T, HOX FSD-106 |
- Ціна: 31 349 ₴







