
Електровелосипед 29" Formula eF-1, 500Вт, 48В/12.5Аг, сріблясто-чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-FR-29-250
32 990 ₴
29 849 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 29" Formula eF-1, 500Вт, 48В/12.5Аг, сріблясто-чорний — електровелосипед із колесами 29 дюймів та електричним приводом, призначений для руху з підтримкою мотор-колеса або електродвигуна, що живиться від акумуляторної системи.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр коліс: 29"
- Бренд: Formula
- Модель: eF-1
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 12.5 Аг
- Колір: сріблясто-чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26.3 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 736.6 мм |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 38 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, Сталь + Алюміній, Formula |
| Час заряджання | 6 |
| Втулка передня | Алюміній, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Вынос | 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| Ємність батареї | 12.5 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 скор. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Категорія велосипеда | Електровелосипеди |
| Кількість швидкостей | L3 R8 ск |
| Максимальна потужність мотора | 1000 Вт |
| Обід | 28" х 17 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 12G, VLT HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюміній, TENGHUI KW-P236 |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L, 3x8 скор. |
| Підніжка | бічна |
| Підсідельний штир | Алюміній, 27.2 мм х 350 мм, із замком, RUIAN RA-201 |
| Покришки | 29" x 2.4, WANDA W2033 |
| Стать | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 160 -180 см |
| Зрістовка рами | рама-18,5" |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (м), RUIAN T-02 |
| Ручки перемикання | Манетки SHIMANO SL-M315, 24 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Сідло | CRO 2503-1 |
| Система асистування педалювання | Да |
| Сторона привода | задний |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип кріплення батареї | крепл. на раму |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Трансмісія | Механічна |
| Цепь | 112 зв., *КМС Z7, 7 |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, під квадрат, 24-34-42Т, PROWHEEL TA-CN01 |
| допустима температура експлуатації | +5°C - +30°C |
| заряджати за температури | +5°C - +25°C |
| касета/гачко | SkilFul CS-M220, 8 скор., 11-32T |
| тип заднього гальма | Дисковий механічний |
| тип переднього гальма | Дисковий механічний |
| умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5 °C — +25 °C |
- Ціна: 29 849 ₴






