
Електровелосипед 29" Formula eF-1, 500Вт, 48В/17.5Аг, сріблясто-чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-FR-29-252
36 130 ₴
32 689 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 29" Formula eF-1, 500Вт, 48В/17.5Аг, сріблясто-чорний - велосипед з електричним приводом для пересування завдяки педалюванню та допомозі електродвигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр коліс: 29"
- Бренд: Formula
- Модель: eF-1
- Потужність двигуна: 500Вт
- Напруга: 48В
- Ємність акумулятора: 17.5Аг
- Колір: сріблясто-чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27.1 кг |
| Час зарядки | 9 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 736.6 мм |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 38 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 32 689 ₴







