
Електровелосипед 29" Formula eMotion Plus, 500Вт, 48В/15Аг, сіро-сріблястий
- Немає в наявності
- Код: VT_ELB-FR-29-261
31 780 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 29" Formula eMotion Plus, 500Вт, 48В/15Аг, сіро-сріблястий — електричний велосипед із педальним приводом і вбудованим електродвигуном, призначений для руху з підтримкою тяги від акумуляторної батареї та керування швидкістю/режимом роботи системи живлення.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр колеса: 29"
- Бренд: Formula
- Модель: eMotion Plus
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 15 Аг
- Колір: сіро-сріблястий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28.5 кг |
| Час зарядки | 8 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 736.6 мм |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Ємність батареї | 15 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 31 780 ₴







