
Електромотоцикл 19" R1, 2500Вт, 72В/35Ач (Li-Ion АКБ), чорний
- Немає в наявності
- Код: VT_MTC-003
220 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромотоцикл 19" R1, 2500Вт, 72В/35Ач (Li-Ion АКБ), чорний — електричний двоколісний транспортний засіб із приводом від електродвигуна та тягової акумуляторної батареї, призначений для руху дорогами та бездоріжжям залежно від конструкції.
Основні характеристики:
- Тип: електромотоцикл
- Модель: R1
- Потужність: 2500 Вт
- Напруга: 72 В
- Ємність акумулятора: 35 А·год
- Тип акумулятора: Li-Ion АКБ
- Розмір: 19"
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 77 кг |
| Дистанція пробігу | 120 км |
| Ємність акумулятору | 35 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Модель | R1 |
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір покришок | 70/100-19" |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип гальм | Дискові, гідравлічні |
- Ціна: 220 000 ₴



