
Електромотоцикл 19/18" R1+, 2500Вт, 72В/40Ач (Li-Ion АКБ), чорно-жовтий
- Немає в наявності
- Код: VT_MTC-000
242 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромотоцикл 19/18" R1+, 2500Вт, 72В/40Ач (Li-Ion АКБ), чорно-жовтий — електричний двоколісний транспортний засіб із тяговим електродвигуном та акумуляторною батареєю, призначений для руху за рахунок енергії, накопиченої в АКБ.
Основні характеристики:
- Тип: електромотоцикл
- Модель: R1+
- Потужність: 2500 Вт
- Напруга: 72 В
- Ємність акумулятора: 40 А·год
- Тип акумулятора: Li-Ion АКБ
- Розмір коліс: 19/18"
- Колір: чорно-жовтий
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 85 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанція пробігу | 120 км |
| Ємність акумулятора | 40 мА/год |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальна швидкість | 95 |
| Мoдель | R1+ |
| Потужність електродвигуна | 2500 |
| Розмір покришок | 90/90-18" |
| Тип гальм | Дискові, гідравлічні |
- Ціна: 242 000 ₴


