
Електроскутер 10" Space Atlas, 1000Вт, 72В/20Ач (АКБ Li-Ion), білий
- Готово до відправки
- Код: VT_ESC-093
47 030 ₴
44 769 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер 10" Space Atlas, 1000Вт, 72В/20Ач (АКБ Li-Ion), білий — електричний транспортний засіб для пересування з приводом від електродвигуна та тягової акумуляторної батареї.
Основні характеристики:
- Тип: електроскутер
- Бренд: Space
- Модель: Atlas
- Діаметр коліс: 10"
- Потужність: 1000 Вт
- Напруга: 72 В
- Ємність акумулятора: 20 А·год
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2026 |
| Дистанція пробігу | 85 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 150 кг кг |
| Марка | SPACE |
| Мoдель | ATLAS |
| Розмір покришок | 10х3" |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип гальм | Дискові |
- Ціна: 44 769 ₴


