
Електроскутер 10" Space Rocket, 1000Вт, 72В/20Аг (АКБ Li-Ion), чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_ESC-097
47 350 ₴
45 069 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер 10" Space Rocket, 1000Вт, 72В/20Аг (АКБ Li-Ion), чорний — електричний транспортний засіб із колесами діаметром 10 дюймів, оснащений електродвигуном та акумуляторною батареєю для руху без використання ДВЗ.
Основні характеристики:
- Тип: електроскутер
- Бренд: Space Rocket
- Діаметр коліс: 10"
- Потужність: 1000 Вт
- Напруга: 72 В
- Ємність акумулятора: 20 Аг
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2026 |
| Дистанція пробігу | 85 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Модель | Rocket |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 100 кг кг |
| Марка | SPACE |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип гальм | Диск/ Барабан |
- Ціна: 45 069 ₴

