
Електроскутер 10" Space Siri, 750Вт, 48В/20Ач (АКБ свинець), червоний
- Готово до відправки
- Код: VT_ESC-103
26 380 ₴
25 109 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер 10" Space Siri, 750Вт, 48В/20Ач (АКБ свинець), червоний — електричний транспортний засіб з акумуляторним приводом для пересування дорогами та тротуарними покриттями.
Основні характеристики:
- Тип: електроскутер
- Бренд: Space
- Модель: Siri
- Діаметр коліс: 10"
- Потужність: 750 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 20 Ач
- Тип акумулятора: свинець
- Колір: червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2026 |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Потужність електродвигуна | 750 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 100 кг кг |
| Марка | SPACE |
| Мoдель | SIRI |
| Розмір покришок | 10*2.75" |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип гальм | Барабани |
- Ціна: 25 109 ₴

