
Електроскутер 10" Space Triton, 800Вт, 60В/20А·год (свинцево-кислотний АКБ), сріблястий
- Немає в наявності
- Код: VT_ESC-067
28 920 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер 10" Space Triton, 800Вт, 60В/20А·год (свинцево-кислотний АКБ), сріблястий — електричний індивідуальний транспортний засіб із мотором, акумуляторним живленням і колесами діаметром 10 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: електроскутер
- Бренд: Space Triton
- Діаметр коліс: 10"
- Потужність: 800 Вт
- Напруга: 60 В
- Ємність акумулятора: 20 А·год
- Тип акумулятора: свинцево-кислотний АКБ
- Колір: сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 61 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 100 кг кг |
| Марка | SPACE |
| Мoдель | TRITON |
| Розмір покришок | 10х2.5" |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип гальм | Барабани |
- Ціна: 28 920 ₴

