
Електроскутер 8" Space Meteor, 1000Вт, 72В/20А·год (АКБ Li-Ion), сірий
- Готово до відправки
- Код: VT_ESC-099
46 520 ₴
43 159 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер 8" Space Meteor, 1000Вт, 72В/20А·год (АКБ Li-Ion), сірий — електричний транспортний засіб із двоколісною компоновкою, призначений для пересування завдяки електродвигуну та акумуляторній батареї.
Основні характеристики:
- Тип: електроскутер
- Модель: Space Meteor
- Діаметр коліс: 8"
- Потужність: 1000 Вт
- Напруга: 72 В
- Ємність акумулятора: 20 А·год
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2026 |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Модель | Meteor |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 150 кг кг |
| Марка | SPACE |
| Розмір покришок | 8х3" |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип гальм | Дискові |
- Ціна: 43 159 ₴
