
Термосумка 30 л Adventure Outdoors Extreme
- Немає в наявності
- Код: RA_SSP30L
2 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Adventure Outdoors Extreme (30 л) — жорстка сумка-холодильник з ізотермічним наповнювачем (збереження температури до 2 днів).
Основні характеристики:
- Матеріал: брезент Camo, 600D, алюмінієва фольга
- Товщина наповнювача EVA: 25 мм
- Розміри: 44 х 30 х 35 см
- Об’єм: 30 л
- Вага: 1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Тип | Термосумка |
| Розміри | |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 2 000 ₴









