
Род-под Gladiator RP153
- Немає в наявності
- Код: RA_GL8168
5 150 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род-под Gladiator RP153 — тринога підставка для 4 вудилищ із центральним фіксатором для зміни кута нахилу.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: нержавіюча сталь, профільна труба 25x25 та 22x22 мм
- Довжина: регулюється 71.5–109 см
- Висота: регулюється 43–78.5 см (ніжки 43-63 см)
- Ширина буз-бара: 60.5 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 3.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна довжина | 109 см |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Мінімальна довжина | 71.5 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Чохол, Телескопічні ніжки, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Тип | Род под |
| Ширина | 60.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 78.5 |
- Ціна: 5 150 ₴








