
Род-под Gladiator RP189
- Немає в наявності
- Код: RA_GL8165
5 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род-под Gladiator RP189 — 4-нога підставка для 4 вудилищ із телескопічним регулюванням.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: нержавіюча сталь, профільна труба 25x25 та 20x20 мм
- Довжина: регулюється 80–126 см
- Висота: регулюється 41–74 см
- Ширина буз-бара: 60.5 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 2.8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна висота | 74 см |
| Максимальна довжина | 126 см |
| Мінімальна висота | 41 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Чохол, Телескопічні ніжки, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Тип | Род под |
| Ширина | 60.5 см |
- Ціна: 5 900 ₴









