
Короповий намет Ranger Gazebo Cube
- Немає в наявності
- Код: RA_RA6666
13 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короповий намет Ranger Gazebo Cube — просторий 6-кутний намет для 2+ осіб.
Основні характеристики:
- Каркас: метал 16 та 20 мм з автоматичними засувками Speedup Lock
- Матеріал тканини: Нейлон 210D PU, знімна підлога з ПВХ
- Водостійкість: 8000 мм водяного стовпа
- Розміри у розкладеному вигляді: 205 × 355 × 205–275 см
- Особливості: вікна з москітною сіткою (110 × 94 см), трансформація в альтанку, штормові кілочки
- Вага: 18 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 355 см |
| Ширина | 275 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | ПВХ |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 13 000 ₴









