
Род-под Gladiator RP188
- Немає в наявності
- Код: RA_GL8166
6 650 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род-под Gladiator RP188 — 4-ніжна підставка для 4 вудилищ із телескопічним регулюванням.
Основні характеристики:
- Матеріал рами: нержавіюча сталь, профільна труба 25x25 та 22x22 мм
- Довжина: регулюється 80–130 см
- Висота: регулюється 38–85 см
- Ширина буз-бару: 71 см
- Комплектація: чохол у комплекті
- Вага: 3.6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Мінімальна висота | 38 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Чохол, Телескопічні ніжки, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Тип | Род под |
| Ширина | 71 см |
- Ціна: 6 650 ₴









