
Каремат 200×60 см Ranger Eva, чорний
- Немає в наявності
- Код: RA_RA8901
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каремат Ranger Eva (чорний) — зносостійкий килимок-пінка для туризму та спорту.
Основні характеристики:
- Матеріал: XPE Foam (щільність 130 кг/м3)
- Розміри в розкладеному вигляді: 200 х 60 см
- Товщина: 5 мм
- Розміри у складеному вигляді: 60 х 12 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Щільність матеріалу | 130 кг/м3 |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 399 ₴








