
Зимове покриття для 2-місного намету Ranger Expert
- Немає в наявності
- Код: RA_RA6653
3 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимове покриття для намету Ranger Expert 2 MAN 175 — водонепроникна накидка для додаткової теплоізоляції.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Нейлон 210D PU
- Водостійкість: 5000 мм водяного стовпа
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 305 х 275 см
- Комплектація: 6 кілочків для фіксації
- Вага: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Оливковий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 275 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 3 200 ₴









