
Коропове крісло Ranger Wide Carp Lux SL-115
- Немає в наявності
- Код: RA_RA2260
3 800 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коропове крісло Ranger Wide Carp Lux SL-115 — широке коропове крісло з регульованими ніжками та спинкою.
Основні характеристики:
- Каркас: сталева труба (20-25 мм)
- Матеріал тканини: подвійний Оксфорд 600D з м’яким наповнювачем
- Розміри в розкладеному вигляді: 62 х 87 х 96-102 см
- Розмір сидіння: 56.5 х 54 см
- Навантаження: до 140 кг
- Особливості: збільшені п’ятаки (8.5 см), можливість трансформації у лежак, чохол у комплекті
- Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 435 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина стільця | 620 мм |
- Ціна: 3 800 ₴









