
Автохолодильник 22 л Ranger Iceberg
- Немає в наявності
- Код: RA_RA8876
6 300 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автохолодильник Ranger Iceberg 22L — термоелектричний холодильник із функцією охолодження та нагрівання.
Основні характеристики:
- Об’єм: 22 літри
- Температурний діапазон: охолодження до -3°C, нагрівання до +60°C
- Живлення: 12/24 В (авто), 220 В (мережа)
- Особливості: цифрове табло, знімна перегородка
- Розміри зовнішні: 36 x 34 x 46 см
- Вага: 5.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 60 град. |
| Загальний об`єм | 22 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -3 град. |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 24 В, Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 6 300 ₴









