
Термосумка 4 л Keeplit Lunch
- Немає в наявності
- Код: RA_KP519105
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Keeplit Lunch 4L — компактна ізотермічна сумка для обідів.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (4 мм)
- Розміри: 14 х 26 х 14 см
- Об’єм: 4 л
- Вага: 0.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 4 л |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 299 ₴





