
Складаний стілець Ranger Fish Lite N
- Немає в наявності
- Код: RA_RA4409N
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний стілець Ranger Fish Lite N — посилений сталевий стілець із м'яким ущільнювачем сидіння.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: Оксфорд 600D
- Каркас: сталева труба 22 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 38 х 29.5 х 32 см
- Навантаження: до 120 кг
- Вага: 1.65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Ширина стільця | 320 мм |
- Ціна: 399 ₴





