
Складаний стілець Ranger FS 21124
- Немає в наявності
- Код: RA_RA4402
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний стілець Ranger FS 21124 — легкий розкладний стілець з алюмінієвим каркасом.
Основні характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Каркас: алюмінієва труба 22 мм
- Розміри в розкладеному вигляді: 34.5 х 29.5 х 41.5 см
- Розмір сидіння: 29.5 х 29 см
- Навантаження: до 130 кг
- Вага: 0.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 345 мм |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Табурет |
| Ширина стільця | 415 мм |
- Ціна: 449 ₴





